Tusze do Epson Stylus Photo PX820FWD od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Zaoszczędzania

 

W razie zakupu tusze do Epson Stylus Photo PX820FWD w sklepie online INKSYSTEM dostaniesz duży szereg zalet i wygód, ale w pierwszej kolejności dostaniesz druk wysokiej jakości za oszczędną cenę. Przy porównaniu druku z zwykłymi kartridżami i z systemem CISS z tuszami Epson Stylus Photo PX820FWD zobaczysz różnice ceny już po pierwszej wydrukowanej kartce.

 

Zastosowanie

 

Farba może być wykorzystana dla druku wysokiej rozdzielczości zdjęć, obrazków, wykresów i nawet zwykłych tekstowych dokumentów. Atrament Epson Stylus Photo PX820FWD będzie niedrogą decyzją dla każdego, komu jest potrzebny dostępny ale wysokie jakości druk. Zapełnienie zbiorników farbą jest bardzo łatwe i nie zajmie dużo czasu. Tusz tego rodzaju nie zawiera ciężkich metali, co tym samym oznacza, że jest bardzo bezpieczny dla głowicy drukującej.

Tysiące zadowolonych konsumentów w Izraelu, Rosji, Wielkiej Brytanii, Łotwie i w innych krajach. Zamów farbę i zaoszczędzaj już od dziś. Atrament sprawia, że druk staje się znacznie przyjemniejszym i łatwiejszym.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo PX820FWDto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson PX820FWD. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj