Tusze do Epson Stylus Photo PX810FW od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Zaoszczędzania

 

Czy często zadajesz sobie pytanie o to w jaki sposób dużo zaoszczędzić ale i dużo uzyskać? W tym pytaniu nie ma nic złego czy wstydliwego, to jest właściwe dla każdego człowieka na tym świecie. Kto mądry nie chce dużo mało wydawać i dużo zyskiwać? Dlatego chcemy pokazać ci tusze fotograficzne INKSYSTEM do Epson Stylus Photo PX810FW. Ten atrament pomoże zaoszczędzić widoczne sumy pieniędzy. Farba nie rozmazuje się przez co nie pozostawia brzydkich śladów, co oszczędza farbę i papier. Atrament chroni drukarkę, w rezultacie czego eksploatacja drukującego instrumentu wydłuży się i przedwcześnie nie zepsuje się. Porównanie jakości i ceny tej farby mile zaskoczy. Oszczędzić możesz już teraz zamawiając tusze w sklepie INKSYSTEM, gdyż nasze produkty są naprawdę bardzo tanie.

 

Zastosowanie

 

Farba została wyprodukowana dla druku w domu, biurze lub nawet w profesjonalnym studium. Stosować tusze można dla każdego typu druku. Dodatkowo z atramentem otrzymasz wydruk wysokiej jakości nie tylko na papierze, ale również na płytach i innych materiałach na których można drukować. Tusz z łatwością można dolać do kontenerów lub wkładów, dlatego możemy gwarantować, że z tym procesem nie będziesz mieć żadnego kłopotu.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo PX810FWto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson PX810FW. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj