Tusze do Epson Stylus Photo PX800FW od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Oszczędności

 

Często zadajesz sobie pytanie jak zaoszczędzić ale dużo uzyskać? W tym nie ma nic złego, to jest właściwe dla każdego człowieka, no bo kto mądry nie chciałby dużo zyskiwać i mało wydawać? Dlatego chcemy zwrócić twoją uwagę na tusze fotograficzne INKSYSTEM do Epson Stylus Photo PX800FW. Farba pomoże zaoszczędzić spore sumy pieniążków. Atrament nie rozmazuje się i tym samym nie zostawia brzydkich śladów, co już zaoszczędzi sporą sumę. Atrament chroni drukarkę, przez co robota drukującego sprzętu znacznie wydłuży się i przedwcześnie nie zepsuje się. Porównanie ceny i jakości tego atramentu mile zaskoczy. Zaoszczędzić możesz już teraz zamawiając tusze w sklepie INKSYSTEM, gdyż nasze ceny są naprawdę bardzo niskie.

 

Zastosowanie

 

Stosować tusze można dla wszelkiego typu druku. Dostaniesz wysokojakościowe wydruki nie tylko na papierze, ale również na płytach i innych materiałach. Farba z łatwością dolewa się do zbiorników lub pojemników, dlatego możemy gwarantować, że z tym procesem nie będziesz mieć kłopotu. Tusz jest dla stosowania przy druku w domu, biurze lub nawet w profesjonalnym studium.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo PX800FWto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson PX800FW. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj