Tusze do Epson Stylus Photo PX730WD od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Oszczędzanie

 

Tusze do Epson Stylus Photo PX730WD - bezbłędna decyzja dla druku niewyobrażalnie wysokiej jakości. Na naszej stronie internetowej znajdziesz możliwość, którą nie można odrzucić dla wysokojakościowego i ekonomicznego wydruku. Tusze bardzo przydadzą się dla tych, kto drukuje duże ilości tekstów, obrazków, zdjęć, wykresów lub innych tekstowych lub graficznych dokumentów. Na pewno przestaniesz myśleć o wartości druku, iż farba jest dostępna dla każdego.

 

Zastosowanie

 

Wydrukowane kopie będą bardzo kolorowe i dokładne. Zdjęcia nie stracą na jakości i ostrości, a ty będziesz niesamowicie szczęśliwym z prawidłowej kooperacji drukarki i farby. Ten rodzaj tuszu nie mieści stałych substancyj, co jest bardzo bezpieczne dla drukującej głowicy. Kiedy któryś z kolorów się kończy, to go łatwo wypełnić, dolewając rusz.

Dla tego żeby zestaw z sześciu kolorów zostaw twoim nie musisz robić wiele wysiłku, złóż zamówienie już teraz w sklepie INKSYSTEM. W razie, jeżeli, masz jakieś dodatkowe pytania, napisz lub zadzwoń do naszych konsultantów którzy z chęcią nadadzą odpowiedzią na wszystkie twoje pytania.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo PX730WDto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson PX730WD. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj