Tusze do Epson Stylus Photo PX660 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Za

Oszczędzanie

 

Tusze do Stylus Photo PX660 - najlepsza decyzja dla druku bardzo wysokiej jakości. Właśnie na tej stronie znajdziesz świetną możliwość dla wysokojakościowego i bardzo ekonomicznego druku. Wydrukowane kartki będą bardzo dokładne, jaskrawe i kolorowe. Zdjęcia nie stracą swojej ostrości, a ty będziesz zadowolony z bezbłędnej roboty twojego drukującego urządzenia i wykorzystanej farby dla druku, która jest na pewno jednym z najważniejszych elementów przy druku. Bardzo korzystne tusze będą dla tych, kto drukuje bardzo duże ilości tekstów, wykresów, zdjęć lub innych materiałów. Na pewno przestaniesz martwić się o cenie druku, ponieważ farba do Stylus Photo PX660 jest dostępna dla każdej kieszeni.

 

Zastosowanie

 

Tusz tego rodzaju nie mieści substancyj stałych, co jest bardzo bezpieczne dla systemu CISS i drukującej głowicy. Jak któryś z kolorów kończy się, to go bardzo łatwo uzupełnić, po prostu dolewając farbę.

Zaopatrzyć się w ten rodzaj farby możesz już w tu i teraz na stronie na której jesteś. Zamówić farbę w sklepie INSTYNKTEM oznacza nie tylko zakup towaru wysokiej jakości, ale również dostać wysoką gwarancje i szybką dostawę.

 

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo PX660to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson PX660. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj