Tusze do Epson Stylus Photo PX650 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędności

Zakup atramentu do Epson PX650 - bardzo wygodny i pełny wybór dla druku w wysokiej jakości. Te tusze można zamówić już teraz w sklepie online INKSYSTEM. Materiały zostały wyprodukowane na wodnej bazie, dlatego cena na ten rodzaj atramentu jest znacznie niższa. Farba tego trodzaju nie zawiera substancyj stałych, co w swojej kolejności znaczy, że jest bardzo bezpieczna dla głowicy drukującej. Zużywa się tusz oszczędnie, a jego wymiana jest bardzo łatwa.

Stosowanie

Opłaca się zostać właścicielem przedstawionego towaru, żeby dostać dokładne i wysokiej jakości wydrukowane elementy. Te tusze mogą być użyte dla dowolnych celów, powiązanych z drukiem. To może być druk zwykłych dokumentów czy wiadomości, różnorakich zdjęć, obrazków lub innych graficznych pamiątek. Dużo odbiorców, którzy zainstalowały urządzenie CISS korzystają z tego tuszu.W czasie druku maluteńkie kropelki każdej farby mieszają się miedzy sobą, co daje delikatny i drobny przelew kolorów, wygląda to naprawdę ładnie.

Kupić atrament możesz już teraz na stronie INKSYSTEM. Zamówić towar w naszym sklepie znaczy nie tylko zakup towaru idealnej jakości, ale również dostać wysoką gwarancje i szybką dostawę.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo PX650to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson PX650. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj