Tusze do Epson Stylus Photo P50 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zastosowanie

Tusze do Epson Stylus Photo P50 gwarantują jaskrawe i kolorowe wydruki. Wyżej wymieniona farba odróżnia się od innych farb tym, że nie zawiera substancyj stałych. To z swojej strony gwarantuje idealne odbicie barw i przestrzega drukarkę przed zepsuciem się. Łatwo zmożesz uzupełnić kartridże lub zbiorniki. Zwykle jednego dopełnienia wkładów lub kontenerów na tusz wystarcza na dość długi czas, zależy to od ilości druku. Jeżeli złożysz zamówienie w internetowym sklepie INKSYSTEM to dostaniesz: znakomitą jakość każdego wydrukowanego arkusza, długą eksploatacje sprzętu, i po prostu niesamowity humor przy wykonaniu rutynowanego procesu.

Zaoszczędzania

Kupić tusze do Epson Stylus Photo P50 - opłacalny wybór dla wydruku wysokiej jakości. Farba Epson - substancja dla druku na bazie wodnej. Dla uzyskania tego artykułu są wykorzystywane barwniki, dlatego cena na niego jest znacznie tańsza. Wykorzystuje się barwnik ekonomicznie, a jego wymiana oszczędza czas, ponieważ nie jest długa. Dużo klientów, którzy zainstalowały system CISS korzystają właśnie z tego atramentu. Warto zostać właścicielem tego produktu, żeby otrzymać bardzo dokładne i wysokiej jakości wydrukowane materiały.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo P50to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson P50. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj