Tusze do Epson Stylus Photo EX od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Za

Oszczędzanie

Zakup farb do Epson Stylus Photo EX - bardzo mądry i wygodny wybór dla druku bardzo wysokiej jakości. Tusze od Epson, które można kupić już teraz w sklepie INKSYSTEM to materiały wyprodukowane na wodnej bazie, dlatego cena na ten rodzaj tusze jest znacznie mniejsza. Farba tego typu nie zawiera ciężkich metali, co tym samym oznacza, że jest bardzo bezpieczna dla drukującej głowicy. Zużywa się atrament bardzo ekonomicznie, a jego wymiana jest prosta.

Zastosowanie

Warto zostać właścicielem tego produktu, żeby otrzymać bardzo dokładne i wysokiej jakości wydrukowane materiały. Farby mogą być użyte dla dowolnych celów, związanych z drukiem. To może być wydruk zwykłych materiałów czy wiadomości, różnorakich obrazków lub ładnych zdjęć lub innych pamiątek. Dużo konsumentów, którzy zainstalowały system CISS korzystają właśnie z tego atramentu. Podczas procesu druku drobne kropelki różnych farb mieszają się miedzy sobą, co daje bardzo delikatny i drobny przelew kolorów, co wygląda naprawdę ładnie.

Zakupić ten rodzaj atramentu możesz już teraz na tej stronie. Zamówić towar w sklepie INSTYNKTEM oznacza nie tylko zakup towaru wysokiej jakości, ale również dostać wysoką gwarancje i szybką dostawę.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo EXto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson EX. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj