Tusze do Epson Stylus DX6050 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Za

Oszczędzanie

Atrament do Epson Stylus DX6050 - najbardziej opłacalna inwestycja dla lepszej jakości druku. Ten tusz nie zawiera substancyj stałych, co gwarantuje bezpieczeństwo dla całego drukującego systemu. Tusz pozostawi głowicę drukującą w bardzo dobrej kondycji i sprawi, że ona przedwcześnie nie zaschnie. Tego rodzaju farba zachęca również swoją ceną. Towar dostępny do kupieniaw każdym momencie w sklepie online INKSYSTEM. Tusze do Epson Stylus DX6050 będzią najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto chce uzyskać niedrogi wysokojakościowy wydruk. Zużycie farby jest bardzo ekonomiczne. Towar gwarantuje jaskrawe, kolorowe, i bardzo żywe kolory z bardzo dokładnym przekazem.

Zastosowanie

Farbę można wykorzystać dla druku dokumentów i różnych graficznych elementów lub zdjęć. Zapełnienie zbiorników lub wkładów tuszem jest dziecinnie proste i nie odbiera zbyt dużo czasu. Produkty w sklepie INKSYTEM są zawsze sprawdzone i mogą zagwarantować bardzo wysoką jakość, gdyż sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją jakośc w wielu krajach na świecie. Tysiące zadowolonych konsumentów w Brytanii, Stanach, Polsce, Rosji, Portugalii i w innych. Zamów atrament już w tej minucie i korzystaj z wszystkich zalet.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus DX6050to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson DX6050. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj