Tusze do Epson Stylus DX5050 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zastosowanie

Tusze do Epson Stylus DX5050 gwarantują bardzo jaskrawy i kolorowy druk.Przedstawiona farba rożni się od innych tym, że nie zawiera metali ciężkich. To w swojej kolejności gwarantuje idealny przekaz kolorów i zabezpiecza drukujące urządzenie przed zepsuciem się. Z łatwością zmożesz uzupełnić pojemniki lub wkłady. Zazwyczaj jednego uzupełnienia pojemników lub wkładów wystarcza na bardzo długo. Wszystko to możesz mieć już teraz. Jeżeli złożysz zamówienie w sklepie internetowym INKSYSTEM to dostaniesz: idealną jakość każdej kopii, długą eksploatacje drukarki, gdyż ten atrament nie naszkodzi drukującemu urządzeniu, no i po prostu dobry humor przy wykonaniu rutynowanego druku.

Oszczędzanie

Wykorzystanie tego atramentu jest bardzo tanie, co oznacza nieobliczalnie duże

Zaoszczędzania

. Zaoszczędzać możesz zacząć od tej chwili jeżeli zamówisz produkt na stronie INKSYSTEM. Nasze bardzo niskie ceny nie mogą nie zaskoczyć. Oszczędzania będą widoczne i podczas procesu druku. Tusz nie robi brzydkich śladów i nie rozmazuje się, co pomoże zaoszczędzić nie tylko atrament, ale i materiał dla druku. Do tematu

Oszczędności

można dodać to, że te farby chronią drukarkę, przez co nie będziesz musiał wydawać pieniążki na wymianę czy naprawę.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus DX5050to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson DX5050. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj