Tusze do Epson Stylus DX4050 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wybieramy właśnie ten typ tuszu?

Właściciele drukarek atramentowych wybierają alternatywne materiały ekspłoatacyjne dlatego, że sa one tańsze nawet do 50 razy. Także na porządku dziennym stoi pytanie - czy dorównują tusze alternatywne jąkością. W przypadku atramentów INKSYSTEM można powiedzieć - prawie dorównują. Nasze farby przy drukowaniu potrafia oddac 98% kolorów identycznych propozycji kolorystycznej Epson. Więc poprostu różnicy nie da się zauważyć. Natomiast cenę wydruku nie zauważyć już nie sposób - tak rewelacyjnie ona spada.

Nasza propozycja do Epson DX4050 - to odpowiednie stworzony tusz w butelkach po 100 ml każda. Są to ilości prawie przemysłowe, zapomnisz o ciągłej zmienie wkładów, co jest zmorą drukowania oryginalnego. Nasz tusz efektywnie zapobiega zaschnieciom w systemie, natomiast łatwo i szybko zasycha na papierze, ciesząc oko ednolitym, gęstym, intensywnym, połyskujacym drukiem.

Materiały i urządzenia INKSYSTEM - to wyśmienita jakość za skromne pieniądze, które znajdą sie w każdej firmie lub gospodarstwie domowym. Dostawa jest dostępna po całej Polsce. Zachęcamy spróbowania fajnej przygody z łatwym drukowaniem od INKSYSTEM.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus DX4050to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson DX4050. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj