Tusze do Epson Stylus CX9300 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wybieramy właśnie ten typ tuszu?

Zaletą alternatywnych producentów tuszu jest znacznie niższa cena drukowania strony w porównaniu do wkładów oryginalnych. Wysoki, a czasem nawet nie do przyjęcia, koszt materiałów eksploatacyjnych poważnie ogranicza użytkowników Epson. Jednak wraz z pojawieniem się alternatywnych producentów atramentu właściciele drukarek atramentowych otrzymali dostęp do najwyższej jakości urządzeń atramentowych w połączeniu z przystępnymi cenami na tusze. W awangardzie tych zmian jest INKSYSTEM. Nasza firma jest wysokotechnologiczna, posiada własne laboratoria i stale pracuje nad nowymi preparatami, co przekłada się na wspaniałą jakość atramentów za niską cenę (25-50 razy taniej).

Dzięki temu użytkownik może wydrukować swoje zdjęcia i dokumenty za koszta mniejsze niż w cyfrowych mini-laboratoriach lub na drukarkach laserowych. Nasz tusz praktycznie nie ustępuje oryginału według gamy kolorowej, odwzorowania kolorów, odporności na światło i wodę.

Z tych powodów uznaliśmy naszą propozycję najlepszym rozwiązaniem dla konsumentów jak w Polsce, tak i po całym świecie, co potwierdza szerokie koło naszych klientów. Mamy nadzieję, że od dzisiaj i Ty dołączysz do nas - wystarczy złożyć zamówienie lub zadzwonić, jeśli chcesz zasięgnąć porady specjalisty.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus CX9300to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson CX9300. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj