Tusze do Epson Stylus C110 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wybieramy właśnie ten typ tuszu?

Tusz do drukarki Epson - ważny składnik dla doskonałej jakości wydruków. Od farby zależy, na ile jasny, dokładny, stabilny i trwały będzie druk. Prezentujemy wiarygodne i wysokojakościowe atramenty do druku profesjonalnego, gwarantując odporność i trwałość, pełną kompatybilność z drukarką, najbardziej realistyczne odwzorowanie kolorów. Możesz zamówić farbę w zestawie i oddzielnie - w ergonomicznych i przyjaznych dla użytkownika i środowiska pojemnikach o dużych objętościach. Farba marki INKSYSTEM ma także inną trudną do przecenienia zaletę - niski koszt, którzy nie obniża jednak jakości. Tusze szybko wyschną, są odporne na rozmazywanie, na działanie światła, oddają oszałamiającą czystość i wyrazistość tekstów, obrazów i zdjęć, szeroką paletę kolorów. Na naszej stronie internetowej można kupić farby do CISS firmy Epson w najlepszej cenie.

Zamówienie jest łatwe - po prostu wybierz opcję "Kup" lub zadzwoń pod numer telefonu. Nasi eksperci są zawsze gotowi do udzielenia Państwu odpowiedzi na każde, nawet podczwytliwe pytanie.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus C110 to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson C110 . Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj