Tusze do Epson Stylus Office BX935FWD od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wybieramy właśnie ten typ tuszu?

Jakościowy atrament, przy wykorzystaniu którego nic nie zagraża poprawnemu drukowaniu jest kluczowy dla dobrego druku. Aby pomóc użytkownikom, którzy chcą obniżyć koszty, pojawiła się oferta od alternatywnych dostawców, takich jak INKSYSTEM. Ta dobrze znana międzynarodowa firma opracowała unikalne materiały eksploatacyjne dla CISS. Nie są one gorsze jakościowo od tuszu oryginalnego, a w pewnym stopniu nawet przewyższąją ofertę. Na przykład, według kosztów. Tusz INKSYSTEM jest doskonały w kwestii jakości i ceny - dokladnie oddając 98% kolorów oryginalnych, do 90% oszczędza wydatek za odbitki. Jeśli jesteś amatorem dobrego druku i nie chcesz płacić znaczne sumy za kartridże z tworzyw sztucznych, radzimy kupić tusz do drukarki oddzielnie w pojemnikach od 100 ml. Nasze produkty są dostępne w szerokim zakresie, zapewniają dokładny wydruk w żywych kolorach. Farby są idealne też do druku wielkoformatowego i dają mozliwość profesjonalnie drukować rysunki, plakaty itp.

Za pomocą tej strony internetowej możesz wyposażyć się we wszystkie urządzenia i materiały, niezbędne dla dobrego druku. Więc przemyśl naszą propozycję i wykręć numer do nas lub poprostu od razu wszystko zamów, a dostawa będzie niezwłoczna.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX935FWDto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX935FWD. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj