Tusze do Epson Stylus Office BX925FWD od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wybieramy właśnie ten typ tuszu?

Tusz naszej firmy dla drukarek Epson został opracowany w Korei Południowej dla każdej modeli tych wspaniałych urządzeń. Właśnie dlatego jego techniczne oraz chemiczne charakterystyki czynia drukowanie takim bezpiecznym dla Twojej drukarki. Nie zagraża Ci ani zaschnięcie atramentów w głowicy drukującej, ani inne niedogodności, z którymi borykają sie uzytkownicy najtańszych zaminnikow atramentów profesjonalnych. Zestawy atramentowe firmy INKSYSTEM same w sobie są gwarancją profesjonalnych standardów jakośći, ostrego, wyrazistego, nasyconego kolorystycznie wydruku, wiernego w najmniejszych szczygółach. Wybierają nas też ze względu na kwestie ekonomiczne - atramenty od INKSYSTEM sprzedają się w wielkich butelkach na 100 ml, co powoduje cięcie kosztów do 90%. Tak duża pojemność wyklucza potrzebę częstej wymiany atramentów. Pamientajmy też, ze farba z INKSYSTEM wykonana jest w nowoczesnym zakładzie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Oferowane produkty mają liczne zalety: kolorowy i czarny atrament jest przedstawiony w szerokim zakresie, co pokrywa się na 95-98% z kolorystyczną gamą Epson. Produkty są dostosowane do użytku z CISS.

Praca z INKSYSTEM się opłaca, więc nie zwlekaj, zwróc się do nas. Oferujemy bezpieczną i tanią dostawę na terenie Polski.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX925FWDto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX925FWD. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj