Tusze do Epson Stylus Office BX635FWD od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wybieramy właśnie ten typ tuszu?

Przy drukowaniu zdjęć za pomocą drukarki Epson zalecamy korzystanie z tuszu firmy INKSYSTEM. Produkujemy uniwersalny asortyment tuszu do drukarek fotograficznych Epson, które dają piękne kolorowe wydruki. Starannie opracowana formuła chemiczna zabezpiecza od zaschnięcia farby w głowicy drukującej. Atramenty w kompletacji INKSYSTEM pozwalają wydrukować więcej stron bez wymiany tuszu, gdyz pojemność każdej butelki jest 100 ml. To zapewnia także oszczędności w wysokości do 90% na stronie w porównaniu do standardowych wkładów. Nasz atrament doskonale się sprawdza tam, gdzie potrzeba dokładnego, wyrazistego druku z szeroką gamą kolorów, wyrazistymi liniami, ostrymi konturami. Zwłaszcza wspaniały wydruk odbywa się na dobrym papierze fotograficznym, który absorbuje atrament i pewnie trzyma go w sobie, zapewniając jasne i żywe kolorowe fotografie. Zapewniamy jakość wydruku, zbliżoną do oryginalnej, linijka naszych kolorów tylko na 2% różni się od linijki Epson, a rozbiezność w cenach już jest bardziej zauważalna - do 90%.

Usługi oraz towary INKSYSTEM świetnie sprzedają się po całym świecie, równiez w Polsce nie ma dla nas terenów nieoswojonych. Jeśli chcesz szybko dostać jakościowe wyposażenie i materiały eksploatacyjne za przyzwoitą cenę - jesteś na własciwej stronie.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX635FWDto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX635FWD. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj