Tusze do Epson Stylus Office BX630FW od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wybieramy właśnie ten typ tuszu?

Linijka tuszy do tego modelu Epson od INKSYSTEM jest sporo tańsza od oryginalu - do 90% obniża wydatki na wydruk. Przytym mają te same charakterystyki techniczne i zblizoną formułe, co pozwala na bezproblemowe drukowanie, nie zagrażające zapchaniem głowicy drukującej ani innymi niedogodnościami. Atramenty od INKSYSTEM gwarantują profesjonalną jakość odbitek każdej złożoności, gdyż prawidłowo oddają do 98% kolorów, zapewniają ostry kontur oraz wspaniałe, żywe, soczyste odcienie. Płyn ma taką konsystencję, zeby uformować jak najmniejszą krople, dlatego druk jest tak dokładny, bez rys, zamazań, deformacji krawędzi obrazów oraz znaków. Elementy chemiczne oraz unikalna formuła czynią nasze farby rezystentnymi co do oddziaływania środowiskowego - słoniecznych promieni, wilgoci, wody, temperatur oraz innych czynników. Tusze są nietoksyczne i bezpieczne w użytkowaniu, nie szkodzą ludzio lub zwierzętom. Co prawda, wymagaja wykorzystania papierów ze średniej kategorii cenowej klasy ekonomicznej. INKSYSTEM proponuje swoją produkcje ludziom, którze dobrze wiedzą czego chcą - przyzwoitego poziomu drukowania za przyzwoite pieniądze, gwarancji dla sprzętu oraz materiałow eksploatacyjnych. Wszystko to jesteśmy w stanie dać. Tylko daj nam szansę zapoznania się z Twoimi potrzebami. Wejdź na stronę i zamów nasze atramenty. Dostawa jest równie szybka w całym kraju.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX630FW to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX630FW . Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj