Tusze do Epson Stylus Office BX625FWD od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wybieramy ten typ tuszu?

Współczesny użytkownik ceni najpierw swój czas, pięniądze oraz jakość swojej produkcji. Stosując drukarki Epson z odpowiednimi CISS i atramentami od INKSYSTEM, będziesz zadowolony we wszystkich trzech kwestiach. Stosowanie tych atramentów nie zagraża zapchnięciem dysz głowicy, pomieważ formuła chemiczna jest opracowana własnie tak, żeby płyn wysychał po druku, a nie w systemie drukarskim. Wymiana tuszu też nie pochłonie zadużo czasu, gdyż będzie to zjawisko rzadkie - butelki zawierają po 100 ml płynu, starczy ich na bardzo długo nawet przy sporych ilosciach drukowania. Jakość tuszy alternatywnych od naszego producenta jest nizaprzeczalna - obszerna gama kolorów prawie nie ustępuje oryginalnej, ostrość obrazu, szygółowość najmniejszej detali są na najwyższym poziomie. No i wreszcie kwestia ekonomii - z naszym tuszem bedziesz wydawał do 90% mniej pieniędzy niz przy użyciu wkładów oryginalnych. No i nie będziesz się wstydził swoich wydruków - będą one zawsze na poziomie profesjonalnym. Wszystko to jest dostateczną podstawą, żeby wybrać właśnie naszą oferte spośród innych. Wyrózniamy się też szybką oraz łatwą dostawą po calym kraju - od Warszawy do najmniejszej wsi. Gdziekolwiek jesteś - dołacz się do nas, a my już zadbamy, żeby zrobic Twoje drukowanie wspaniałym

 

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX625FWDto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX625FWD. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj