Tusze do Epson Stylus Office BX610FW od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

W pierwszej kolejności dlatego, że jest to tusz w 100% kompatybilny z tym modelem drukarki, wymyślony tak, zeby pasował do jej systemu, nie zasychał w dyszch, nie psuł pasma przewodowego, nie powodował awarii przy druku i zbędnych prac naprawczych. Tusz INKSYSTEM do Epson bx610fw nie ustępuje swoim odpowiednikom oryginalmym według swoich charakterystyk technicznych i zapewnia gęsty, jednolity druk ze szczegułowym oddaniem najmniejszej detali. Gama kolorowa jest prawie taka sama, jak w farbach Epsom - powtarza 98% kolorów i odcień, tak że różnica jest nieuchwytna, natomiast cena rózni się już bardzo uchwytnie - jest do 90% niższa. Poprostu przestaniesz obliczać koszta drukowania - na tyle będą one niewielkie. Wymiana farby jest niezbędna dopiero po 3,5 tys. wydruków. Konsystencja atramentów pozwala uformować bardzo malutką kroplę, dzięki czemu druk staję się ostrym, żywym, wyrazistym i soczystym w kolorach. No i na dodatek empirycznie ustalono, że naszy farby są wyjątkowo odporne na działanie środowiskowe - na blaknięńcie, wode, temperatury ekstremalne. Tusze są też nietoksyczne, nie szkodzą ludziom i otoczeniu.

Ta więc nasze towary są wprawdzie godne polecenia dla drukowania domowego oraz profesjonalnego. Sprawdź to sam, a będziesz wybierał nas raz za razem. Pracujemy na całym terenie kraju, zarówno jak w Warszawie i dużych miastach, tak i w małych miejscowościach.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX610FW to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX610FW . Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj