Tusze do Epson Stylus Office BX535WD od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Dlaczego wybieramy własnie ten typ tuszu?

Tusz fotofraficzny oryginalny do Epson jest zbyt drogi żeby z niego korzystać codziennie. Więc rzesze użytkowników poszukują rozsądnej alternatywy pod względem jakości oraz ceny. Coż, zaproponujemy nasz towar. Linijka atramentów INKSYSTEM - to wspaniała jakość za stosowną cenę. Jest ekonomiczny, ponieważ starczy go na 3,5-4 tys. zdjeć bez dolewki (komplet zawiera butelki po 100 ml). Jest błyskotliwy wedlug cech kproduktu końcowego - ostry, wyraźny, kontrastowy druk oraz soczyste, wiernie oddane kolory, gama których na 98% pokrywa się z oryginalną od Epson. To dokładnie rozliczona konsystencja, która powoduje równomierny druk bez nierównych krawędzi oraz plam, ale na tyle cienka, żeby nie zatkać dysz głowicy. Także nasze farby są mało podatne na działanie słońca (nie blakną do 200 lat), wody, temperatur. Na papierze leżą wspaniale, bez rys, zamazań plam i innych przykrych niespodzianek. Współczesna formula, spreparowana w Korei Połunocnej, czyni naszą farbę przyjazną dla otoczenia. Wyboru tuszu możesz dokonać na stronie INKSYSTEM odrębnie lub w ofercie łączonej. Korzystaj też z naszych okazji. Koncumenci z całego swiatu cenią sobie propozycje naszej firmy. Zawitaj do nas, zobacz, co dla Ciebie mamy. Dostawa ogarnia cały kraj, ze stolicą i każdą małą miejscowością.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX535WDto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX535WD. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj