Tusze do Epson Stylus Office BX525WD od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Epson zdobył reputację producenta drukarek najwyższej klasy, które łączą w sobie jakość, niezawodność i przystępną cenę. Ale trzeba powiedzieć że oryginalne materiały eksploatacyjne są zbyt drogie dla codziennego drukowania. Właśnie dlatego każdy szuka tańszych odpowiedników i znajduje je. Doświadczenie jednak pokazuje, że najlepsze równanie w stosunku ceny do jakości oferuje Korea Południowa i my, sklep międzynarodowy INKSYSTEM - obecnie oferujemy farby jako rozsądny kompromis pomiędzy ceną a jakością. Gama kolorów jest prawie identyczna z oryginałem (98%), ale cena jest dziesięciokrotnie mniejsza. Poza tym farby INKSYSTEM mają przemyślaną konsystencję, która zapewnia zarówno wysokiej jakości drukowanie, jak i sprawne działanie głowicy drukującej. Ta farba szybko schnie na papierze, lecz nie w systemie drukowania. Najmniejsze szczegóły zostaną podane z dokładnością, ponieważ wielkość kropli pozwala osiągnąć najwyższą precyzje. Ponadto, nasza farba wytrzymuje próbę czasu. Jest odporna na oddziaływanie światła, wody i temperatury.

Cechy te są wystarczające dla dobrego druku domowego i biurowego. Dołącz do nas, nie zawiedziesz się zarówno w jakości i w cenie. Nasz towar jest dostępny na całym terytorium Polski.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX525WDto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX525WD. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj