Tusze do Epson Stylus Office BX320FW od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Wysoka wydajność drukarek atramentowych Epson teraz występuje w połączeniu z przystępnymi cenami tuszy alternatywnych, które mają dużą zdolność do drukowania dokumentów tekstowych, grafiki, zdjęć dowolnej złożoności. Atramenty te są znacznie tańsze niż oryginalne. Uprzedzenia o ich złej jakości i słabej kompatybilności z drukarką już dawno należą do przeszłości. W naszym katalogu proponujemy atramenty do Epson w najniższych cenach. Nasz tusz doskonale sprawdza się na różnych rodzajach papieru, folii i tkaniny. Zapewnia jakość, odporność i długotrwały rezultat. Wystarczy wykonać kilka wydruków testowych, a można zobaczyć na własne oczy piękną jakość druku.Tusze do drukarki Epson są absolutnie bezpieczne dla środowiska naturalnego oraz ludzi, a także wywierają pozytywny wpływ na mechanizm urządzenia. Nawet jesli długo nie korzystasz z drukarki, dzięki unikalnej formuły tuszu głowica nie wysycha, co umożliwia stabilne i bezawaryjną pracę maszyny. Kup atrament do Epson CISS na tej stronie. To jest łatwe - poprostu wybierz odpowiednią opcję lub zadzwoń pod numer podany na stronie.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX320FW to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX320FW . Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj