Tusze do Epson Stylus Office BX310FN od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Na tej stronie internetowej przedstawiamy tusze do drukarek atramentowych Epson, kompatybilne z odpowiednimi CISS.

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Przy ich stworzeniu w Korei Południowej zostały wykorzystane najnowsze technologii i tworzywa. Unikalna formuła chemiczna farb INKSYSTEM pozwala na osiągnięcie jakości drukowania, zbliżonej z oryginalej, natomiast cena jest kilkadziesiat razy mniejsza. Otóż, atramenty INKSYSTEM mają podwyższoną rezystentność na działanie wody, ultrafioletu, oświetlenia sztucznego oraz inne wpływy. Gwarantujemy wysoką jakość druku, pojemne oraz ekologiczne zbiorniki dla farby, które umożliwią szybką dolewkę. Nasze płyny nie zakłócają stabilnej pracy głowicy drukującej, co pozwala zwiększyc wydajność pracy i przedłuzyć żywotność urządzenia. Ponadto, są całkowicie nieszkodliwe dla człowieka i środowiska.

Wypróbuj farby do drukarki Epson - z pewnością docenisz korzyści pracy z nimi i nie będziesz chciał ich zamienić. Kupuj nasze produkty w zestawach i odrębnie, korzystaj z oferty łączonej i systemu zniżek. Dostawa na terenie kraju.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX310FNto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX310FN. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj