Tusze do Epson Stylus Office BX305FW od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wybieramy właśnie ten typ tuszu?

Epson bx305 fw to wykwintna drukarka, potrzebująca niemniej dobrego atramentu. Co prawda, oryginalne produkty taj klasy są zbyt drogie dla uzytkownika, regularnie drukującego spore ilości dokumentów oraz zdjęć. Więc tu na pomoc przychodzimy my, wytwórcy alternatywni.

Tusz dla Epson od Inksystem jest kompatybilna, ciekłej jednolitej konsystencji, nie powodującej zapchania dysz głowicy, wiernie oddaje kolory, odcienia, kontury oraz linii obrazu i na dodatek jest to produkt tani. O jego długowieczności wiemy od ekspertów: odbitki są odporne na blaknięcia w ciągu ok. 200 lat. Przy wykorzystaniu dobrego papieru atrament barwnikowy układa się w bardzo ładny, jednolity, równomierny, kolorowo intensywny ciąg drukowy. Inna zaleta tego towaru - jego niemała pojemność. Plyn jest zalewany do butelek o pojemności od 100 ml. Tak że wydrukujesz kilka tysięcy zdjęć oraz dokumentów bez dolewek i przepłukań. To powoduje oszczędzanie czasu i spokojny tryb pracy. Wszystko to jest powodem dla dumy INKSYSTEM jako producentów towaru, za który nie trzeba przepraszać. To jest produkt godny Ciebie i Twojej drukarki. Zamów zestaw barwników odpowiednich Twojemu sprzętu i szybko odbierzesz go w każdej kropce Polski. Dostawa - przez Pocztę Polską oraz słuzby kurierskie.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX305FWto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX305FW. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj