Tusze do Epson Stylus Office BX305FW Plus od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Dlaczego wybieramy właśnie ten typ tuszu?

W nasz czas uzytkownicy drukarek atramentowych są na tyle rozpieszczani propozycjami tańszych tuszy anałogowych, że juz mało kto kupuje oryginalne zestawy Epson. Jednak na rynku atramentów barwnikowych oraz pigmentnych czesto chyhają na nas niepezpieczeństwa, o których nalezy pamiętać. Często tanie farby są złej jakości, co powoduje nie tylko upodlenie jakości drukowania, ale również zepsucie głowicy drukującej przez zaschnięcie lub zapchanie. A to pociąga koszta naprawy i przerywanie pracy. Oto dlaczego polecamy nasz sprawdzony zestaw atramentów. Jest on 100% kompatybilny z drukarką, na 98% zachowuje jakościowe walory oryginalnych materiałów Epson, dokładnie oddaje kolory, linie, kontury oraz drobne detale zdjęcia. Zachowuje wysoką rozdzielczość, gdyż konsystencja jest tak doskonała, że pozwala uformować bardzo mała kroplę. Także konsystencja płynów drukujących INKSYSTEM powoduje to, że atrament szybko wysycha na papierze, ale juz nie w drukarce.

Tak więc polecamy się jako firma, znająca się na dobrym i niedrogim drukowaniu. Tym zdobyliśmy przychylność konsumentów na calym świecie i chcemy pozyskać także Twoje uznanie. Zapraszamy do zakupów na naszej stronie, a także w sklepie stacjonarnym, który mieści się w Warszawie.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX305FW Plusto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX305FW Plus. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj