Tusze do Epson Stylus Office BX305F od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Dlaczego wybieramy własnie ten typ tuszu?

Tusze do drukarek Epson wybieramy, mając na uwadze kilka parametrów. Po pierwsze, to musi być opłacalne. Nie jest tajemnicą, że oryginalne materiały eksploatacyjne kosztują czasem tyle, ile połowa drukarki. Nikt nie będzie drukował za cene, przy której każdy wydruk jest „złoty”. Dlatego firma INKSYSTEM opracowała własną linijke atramentów, które są prawie tak dobre jak oryginały (tylko 2% odcień są wyjawione niedokładnie), ale w cenie kilkudziesięciu razy niższej. Po drugie, nikt w tej chwili nie zgodzi się, by tracić czas na niekończące się naprawy i przepłukania drukarki. Dlatego też nasze tworzywa wyprodukowane na podstawie formuły chemicznej, która zapewnia płynną konsystencję, a więc nie zatka ani przewodów, ani głowicy drukującej. Po trzecie, druk powinien prawidłowo odzwierciedlać oryginalne kolory i odcienia, bez zniekształcania linii, konturów i obrazów. Wszystkie te cechy są obecne w naszych produktach, ponadto bardzo przyjaznych środowisku. Nie zatruwają one ludzi oparami lub substancjami toksycznymi, są certyfikowane i bezpieczne. Dlatego INKSYSTEM zachęca do korzystania z naszych farb, zapewniających jakość i bezpieczeństwo. Zamów zestaw atramentowy za pośrednictwem naszej strony, a nie zmusimy Cie czekać. Nasza dostawa sprawnie działa na całym terenie kraju.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX305Fto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX305F. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj