Tusze do Epson Stylus Office BX300F od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Ta linijka atramentów zapewnia dostęp do najbardziej szerokiej gamy kolorów. Płyny nie zatykają dysze głowicy drukarki, można ich używać przy matowym, błyszczącym i zwykłym papierze. Cena atramentów jest niska w porównaniu z oryginalnymi. Wydruki są bardzo wyraziste, precyzyjne, odporne na blaknięcie oraz wilgoć, ta że mogą być umieszczone w przestszeni otwartej, zachowując ostrość do 200 lat. Ale trzeba wybrać dobry papier, ponieważ ten złej jakości tusz może przesiąknąć. Farby te są najbardziej przyjazne dla środowiska. Stosowanie nieoryginalnych, ale jakościowych produktów naszej firmy zapewni Państwu dobre oszczędności, i to takie, od których nie cierpi jakość oraz zasobność. Dolewanie jest bardzo prostym procesem, i do tego rzadko zachodzi w nim potrzeba, ponieważ płyn sprzedajemy w dużej butelce od 100 ml. Wysoka rozdzielczość druku osiąga się za pomocą składników chemicznych najnowszego pokolenia. Dzięki temu farba nie rozpływa się na papierze, lecz jest do niej jak by przyklejona. INKSYSTEM jest pewny jakości swoich produktów i zaprasza rozdzielić z nami radości drukowania, bez względu na to, gdzie mieszkasz - w Warszawie lub w małym miasteczku. Nasz system dostawy równie dobrze działa wszędzie w Polsce.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office BX300Fto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson BX300F. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj