Tusze do Epson Stylus Office B42WD od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Użytkownicy tego typu drukarek zwykle zwracają uwagę na szybkość drukowania, dużą liczbę dysz na głowicy drukującej i bardzo mały rozmiar kropli. To znacznie poprawia rozdzielczość druku - na dzjęciu widać każdy włosek Twojego psa, każde źdźbło trawy, ale natomiast wymaga dobrej konsystencji tuszu.

Dlaczego własnie ten typ tuszu?

Zalecamy, aby kupić nasz atrament, ponieważ przy wysokiej jakości, prawie porównywalnej do oryginału, kosztuje o kilkadziesiąt razy taniej. Co najważniejsze, nasze tusze nie zatykają głowicy drukującej, co czesto sie zdarza przy wykorzystywaniu materiałów gorszej jakości. Gwarantujemy dokładne odwzorowanie kolorów, precyzyjność odcień, ostre i wyraźne linie i sylwetki, brak zniekształceń obrazu. Fotografia zachowuje swoją jasność do 200 lat. Drukuje na papierze, skórze, tworzywach sztucznych. Ale wszystkie materiały powinny być dobrej klasy ekonomicznej. Ważne jest również, że nasza farba nie ma żadnego rozmażania i „złochmacenia” na krawędziach znaków, jest równomierna w druku, intensywna i jednolita. Wszystko to dzięki zaawansowanej formule chemicznej.

Opracowaliśmy dobry system zniżek i dostawy na terenie całej Polski. Zajrzyj do nas i oceń prawdziwą jakość.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office B42WDto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson B42WD. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj