Tusze do Epson Stylus Office B40W od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego własnie ten typ tuszu?

Tusz jest jednym z najwazniejszych czynników powstawania wydruków wybitnej jakości. Dlatego jego dobór jest tak wazną sprawą. Na dodatek źle dobrany tusz potrafi zapchać dysze głowicy drukującej i narazić użytkownika na wyczerpujące płukanie głowicy lub w ogóle na jej wymianę (a to niemałe koszta). Dlatego warto od razu postawić na solidny produkt ze średniej półki, w wysokiej jakości i w ekonomicznej cenie - to własciwie jest nasza specjalizacja. Atramenty INKSYSTEM zapewnią dokładne, jaskrawe, kolorowo bogate wydruki o wyraźnej linii, odporne na blaknięcie w ciągu 200 lat! Także nasze barwniki są rezystentne na wodę, wilgoć, słońce, szybko wysychają po druku i nie powodują rys i zamazań. Linijka kolorow 98% pokrywa się z oryginalną.

Zamów zestaw atramentów do drukarki Epson - cena i wynik nie zawiedzie. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i szybką dostawę. Upewnij się, że sklep oferuje tylko najlepsze i najtańsze oferty.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office B40Wto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson B40W. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj