Tusze do Epson Stylus Office B40 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Przedstawiamy tusze barwnikowe dla Epson Stylus Office B40.

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Jego wykorzystanie sprawi, że otrzymasz wysokiej jakości materiały przy niskich kosztach. Będziesz miał doskonałą reprodukcję kolorów, jakość i rozróżnienie odcień na profesjonalnym poziomie. Całe firmy i przedsiębiorstwa pracują teraz z pomocą takiego tuszu, ponieważ jednej dolewki starcza na długi termin, a drukowane przy użyciu tego atramentu zdjęcia zachowują jasność oraz ostrość obrazu ponad 200 lat. Juz można nie bać się wadliwych wydruków. Proszę też pamietać, że od materiałów eksploatacyjnych zależy stabilne funkcjonowanie drukarki. Nasze farby w stanie zadbać o głowice drukującej, ponieważ są wymyślone tak, że szybko wysychają się na papierze, lecz pozostają świeże w systemie drukowania. Nasze produkty stworzone są według takiej formuły chemicznej, która wyklucza negatywne oddziaływania na na środowisko i ludzi. Przy średniej intensywności druku jednej partii pojemników starczy niemniej niż na 3,5 tys. odbitkow.

Doświadczyć wysokiej jakości możesz już teraz, zamów atramenty na naszej stronie. Dostawę mamy szybką, wygodną, dostarczamy towar w każdym mieście. Dokonaj wyboru już teraz.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office B40to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson B40. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj