Tusze do Epson Stylus Office B1100 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze dedykowane naszym sklepem do Epson b1100 zostały stworzone z myślą o oszczędnym oraz wysokojakościowym procesie drukowania. Własnie w tym celu opracowana jest i formuła chemiczna atramentu.

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Farby te zapewniają wyraźne, ostre i dokładne kształtowanie obiektu druku przy zachowaniu niezbędnej jasności i wiernego oddania kolorów. Te cechy o 98% odpowiadaja jakości oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Epson. Jest to świadomy wybór wydajnego produktu, zapewniającego integralność, jednolitość, dokładność drukowania kolorówego bez zamazania i blaknięcia. Farby INKSYSTEM wykonane zostały tak, że łatwo wysychaja na papierze, ale nie w dyszach głowicy drukującej lub kapilarach silikonowych. Jeśli więc nawet nie drukowałęś od 2-3 miesięcy, nie ma ryzyka wyschnięcia wewnętrznego. Zamawiając materiały eksploatacyjne, płacisz tylko za farby, nie za pojemniki lub inne części wymienne. Uznając niezawodności swoich produktów, zapraszamy do zaopatrzenia się u nas. Mieszkasz w Warszawie lub w małym mieście, jakość zawsze dostaniesz najlepszą.

Więc dołącz do INKSYSTEM.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office B1100 to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson B1100 . Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj