Tusze do Epson B-510DN od INKSYSTEM fotograficzne

439.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Proszę zwrócić uwagę na tusz dedukowany dla Epson b 510 dn. Jest to prawdopodobnie jeden z naszych najlepszych materiałów eksploatacyjnych. To atrament, który w każdych okolicznościach zachowuje gładką, jednolitą i płynną konsystencję, ułatwiającą sprawne wydrukowanie znakomitej jakości. Tusz dokładnie oddaje niezbędne odcienia dzięki doskonałej formuły chemicznej. Oszczędzasz także pieniądze, bo takie komplety farb sprzedawane są po cenach, dzisięciokrotnie niższych od oryginału. Każdego pojemnika wystarcza na drukowanie do 4 tys. odbitek. Przytym nikt nie narzeka na jakość kolorów. Badania pokazują, że na 98% jest ona zgodna z oryginalną. Farba, wyprodukowana w Korei Południowej, dokładnie oddaje każdy szczegół ilustracji lub obrazu, bo dzięki wyjątkowej formule chemicznej i dobrym składnikom, należy do najbardziej niezawodnych barwników na rynku światowym. W końcu, ten atrament szybko i niezawodnie wysycha na papierze, nie pozostawiając rysów, śladów, zamazań i innych niedoskonałości. Dlatego z czystym sumieniem polecamy zakup zestawu atramentów bezpośrednio na naszej stronie. Jeśli chcesz zapytać o coś, proszę, jesteśmy otwarci do kontaktu.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson B-510DNto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson B-510DN. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj