Tusze do Epson B-310N od INKSYSTEM fotograficzne

439.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Drukarki Epsom zwykle są wybierane przez ludzi, którzy szanują jakość, ale nie są skłonni za to przepłacać. Jest to urządzenie solidne, kompaktowe, o skromnym i ładnym wyposażeniu, ale może być bardzo kosztowne w obsłudze. O ile, oczywiście, własciciele nie zadbają o zakupie materiałów eksploatacyjnych od alternatywnego producenta. My jesteśmy tym alternatywnym producentem - oferujemy tusze do Twojej drukarki.

Dlaczego wlaśnie ten typ tuszu?

Nasi atramenty są tańsze niż oryginalne o kilkadziesiąt razy, sprzedawane są w dużych butelkach od 100 ml, a jakość ich tylko o 2% różni się od oryginału. Więc gwarantujemy wyraziste, bogate i rozpoznawalne kolory, dokładne odtworzenie najmniejszych detali. Ponadto, nasze farby są odporne na wilgoć, ciepło i światło. A wszystko to przy bardzo korzystnych kosztach. Płyn ma gładką konsystencję, aby nie zatykać głowicy drukującej, lecz łatwo kładzie się na papierze, szybko wysycha, nie powodyje rys, zacieków, zamazań. To jest naprawdę jakościowy produkt, który oferujemy Ci w dowolnym miejscu w Polsce, bo system dostawy też mamy dobry. Upewnij się w praktyce.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson B-310Nto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson B-310N. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj