Tusze do Epson B-300 od INKSYSTEM fotograficzne

439.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

W sprawie drukarskiej istnieje taka prawidłowość: im tańsze drukarki, tym droższe są materiały do nich. Zwykle było to prawdziwe też w odniesieniu do drukowania atramentowego. Ale teraz mamy materiały od alternatywnych producentów. Co roku jest ich więcej, tak że ostro powstaje pytanie wyboru. Oferujemy własną odpowiedź na to pytanie.

Dlaczego własnie ten typ tuszu?

Jeśli wybierzesz atramenty z naszej linijki produktów, otrzymasz drukowanie wysokiej rozdzielczości, odporne na wpływy zewnętrzne, efektowne, wyraziste według linij i konturów, w bogatych i dokładnych kolorach. Cechy te są prawie całkowicie odpowiedne oryginałowi, tak że gołym okiem nie można odróżnić drukowanie oryginalne oa anałogowego. Ponadto nasza farba ma jednolitą konsystencję, wymysloną tak, aby wyschnąć po drukowaniu na papierze, a nie przed, w przewodach i dyszach drukarki. Nawet w pasywnej drukarce tusze nie wysychają w ciągu 2-3 miesięcy. Kolejną zaletą - nasza farba dobrze wytrzymuje słońce, sztuczne oświetlenie, wysokie lub niskie temperatury i wilgoć. Tak więc po wielu latach Twoje zdjęcia nie będą wyglądać jak przestażałe. Mając na uwadze wszystkie te właściwości, prosimy zwrócić uwagę na nasze produkty. Rozszerzyliśmy system sprzedaży w całej Polsce, tak nawiążesz kontakt z nami, nie ruszajac się z miejsca.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson B-300to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson B-300. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj