Tusze do Epson Stylus Photo 935 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego własnie ten typ tuszu?

Jest to najbardziej znany i najcześciej wybierany tusz do drukarek i innej aparatury powielajacej. Potwierdzeniem tego służy zastrzeżona formuła, opracowana w Korei Południowej, jasność i wyrazistość kolorów, która pokrywa się z oryginałem do prawie 98%. Zastosowanie tej odmiany atramentu barwnikowego zapewnia przedłużenia żywotności drukarki i czyszczenie dysz (przy użyciu innych farb często pojawia się problem zatykania głowicy drukującej). Ponadto farba barwnikowa jest jednolita, szczelna, posiada wysokie jakości konsumenckie i nie kosztuje tak sporo jak jej odpowiedniki oryginalne.

Nie powoduje zniekształceń lub nierównych krawędzi liter i obrazów. Korzystanie z naszych zastrzeżonych produktów pozwoli Ci dokładnie odtworzyć dowolny nadruk bez zbędnych trudności. Tusz jest wyprodukowany za pomocą unikalnej formuły, zabezpieczajacej przed blaknieciem. Solidny, mocny, jakościowy, wyrazisty i wodoodporny atrament do Epson Photo 935 jest dostępny wszędzie, gdzie działa INSYSTEM. Dołącz się do bezproblemowego drukowania.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo 935to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson 935. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj