Tusze do Epson Stylus Photo 925 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Nasze materiały eksploatacyjne do drukarek Epson są sprzedawane na 5 kontenentach i w 23 krajach. Polecamy tusz do drukarki Epson modelu 925.

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Barwnikowy tusz INKSYSTEM zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów, a jakość wydruków do 95-98% odpowiada oryginalnym atramentom. Przy tym koszta druku spadają do 34-50 razy w porównaniu z używaniem barwników oryginalnych.

Tusz do Epson daje gwarancję wyrazistości i błyskotliwej ostrości jednobarwnych plików biurowych i kolorowych dokumentów. Kolorowe wydruki długo zachowują ostrość, są odporne na oddziaływanie światła naturalnego oraz sztusznego. Przy wykorzystaniu atramentu barwnikowego zostaje wiernie oddany najmniejszy szczegół odbitku.

Farby zapewniają bezkompromisową jakość drukowanych zdjęć, odpornych na ścieranie. Poza tym, farba nie wyschnie w mechanizmie drukującym, nawet jeśli nie będziesz drukował w ciągu 3 miesięcy.

Doskonała jakość wydruków małym kosztem - to jest rzeczywistość, dla której warto zapoznać sie z nami. Kupuj w Warszawie, kupuj w całym kraju, dostawa jest powszechna.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo 925to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson 925. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj