Tusze do Epson Stylus Photo 915 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zaletą alternatywnych producentów tuszu jest znacznie niższa cena odbitek w porównaniu z wkładami od producentów oryginalnych. Wraz z pojawieniem się alternatywnych producentów właściciele drukarek atramentowych odkryli możliwości wykorzystania niedrogich urządzeń atramentowych w połączeniu z przystępnymi cenami materiałow wymiennych. Przez długi czas w przeszłości istniały uprzedzenia o niskiej jakości i brak zaufania do innych producentów. Teraz temu został położony kres.

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

INKSYSTEM posiada własne opracowania chemiczne i stale pracuje nad nowymi preparatami w celu wzrostu jakości konsumenkiej swojej produkcji. W tym atramentów, pozwalających drukować 15-25 razy taniej i nie stracić jakości!

Większość cech naszego tuszu nie ustępuje oryginału (gama kolorów, odwzorowanie kolorów, odporność na światło i wodę, jednolitość druku).

Zwracamy Twoją uwagę na fakt, że obecnie na rynku można znaleźć wiele supertanich atramentów, jakość których jest bardzo wątpliwa i może się różnić od partii do partii.

Niskiej jakości płynu może doprowadzić do awarii głowicy drukującej, która kosztuje porównywalnie do całej drukarki. Natomiast naszy płyny zostały stworzone tak, zeby łatwo wysychały na papierze, ale nie w systemie drukującym.

Kupuj tylko w sprawdzonych miejscach, w tym u nas. INKSYSTEM fukcjonuje wszędzie w Polsce.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo 915to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson 915. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj