Tusze do Epson Stylus Photo 895 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Epson 895 jest solidną drukarką i może działać bez zarzutu, jesnak na forumach użytkowników często można spotkać pytania, dlaczego przy druku zaczynają pojawiać się niedoskonałości. Specjaliści twierdzą że najczęściej chodzi o nietrafny wybór papieru lub farby, które teraz zalewają rynek. Chcemy zwrócic Państwa uwage na naszą ofertę.

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Chemiczny wzór naszego tuszu jest nowoczesny, ma on na celu zapewnienie integralności jednolitego druku bez nieregularnych krawędzi i konturów, bez rozmazań i blaknięć. To płyn, szybko schnący na papierze, lecz zachowujący konsystencję w drukarce, co jest ważne przy dyszach głowicy drukującej. Atrament jest wytrwały na działanie wody, słońca i oświetlenia sztucznego. Opracowanie formuły chemicznej oraz elementy podstawowe materiałów wymiennych INKSISTEM są drogie, ale my utrzymujemy produkty w cenie ekonomicznej przez szeroki zakres sprzedaży międzynarodowej.

W Polsce pracujemy również skutecznie, możesz to sprawdzić, gdziekolwiek jesteś. Zostań naszym klientem, a przed Tobą otworzy się oferta godziwej jakości za rozsądną cenę.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo 895to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson 895. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj