Tusze do Epson Stylus Photo 890 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Epson 890 jest drukarką wyrózniająca się czystym oraz bardzo technicznym drukowaniem, szybkim, niezawodnym, z niewysokim poziomem szumu. Ale te dobre cechy wymagają skrupulatnego doboru papieru oraz atramentów. Efektywnym rozwiązaniem było by korzystanie z wkładów oryginalnych, gdyby nie ich horrendalnie wysokie ceny. Ale jest inne rozwiązanie - korzystanie z wymiennych wkładów alternatywnych. I tu swoją ofertą służy INKSYSTEM.

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Nasz atrament łatwo wysycha, jest odporny na działanie słońca, wody, sztuczne oświetlenie, zapewnia stabilne, jasne i ostre kontury odbitkow, wierne oddanie kolorów. Wymaga stosowania dobrego papieru klasy ekonomicznej. Testery produkcji INKSYSTEM podkreślają jednolitość i szczelność druku.

Oferujemy swoje towary w każdym punkcie Polski i zapraszamy do testowania. Jeśli istnieją jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do bespośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem. Wszystki dane znajdują się na web-stronie.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo 890to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson 890. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj