Tusze do Epson Stylus Photo 875 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dobrać odpowiednią do Twoich potrzeb drukarkę - to zamało. Warto zadbać o dobre wkłady atramentowe. Propozycji na rynku jest co niemiara - od materiałow oryginalnych do alternatywnych. My proponujemy wybrać naszą ofertę.

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

Nasze tuszy do Epson zajmują niszę atramentów klasy ekonomicznej z zachowaniem poziomu jakościowego. To odpowiedni tusz dla użytkowników domowych i biurowych o ograniczonych finansach, którzy na pierwszym miejscu stawiają ceny, ale przy wystarczająco dobrej jakośći. Jeśli porównać oferte INKSYSTEM z produkcją nieoryginalnych tuszu od innych wytwórców, to cechą wyróżniającą naszej produkcji jest odporność na szybkie zaschnięcie w drukarce. Raz na miesiąc wykonaj druk testowy - i bądź spokojny o swoją drukarkę. Natomiast nasza farba łatwo wysycha na odbitkach, jest wyrazista w kolorach i ostra przy nakładaniu konturów, rezystentna na blaknięcia i zamazania. Co prawda, wymaga dobrego papieru klasy ekonomicznej.

Wszystkie naszy towary latwo dostępne w każdym punkcie Warszawy i na całym terenie kraju. Wystarczy złożyć zamówienie.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo 875to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson 875. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj