Tusze do Epson Stylus Photo 810 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Użytkownicy drukarek atramentowych dobrze wiedzą, że nie osiągnięcie normalnych kosztów przy użyciu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych jest niemożliwe. Więc wybieramy alternatywne komponenty dla wielokrotnego napełniania pojemników naszej drukarki. I tu powstaje pytanie - co mam wybrać, jeśli rynek jest przepełniony propozycjami atramentów róznych typów oraz od różnych wytwórców? Wykorzystanie gorzej jakości materiałów nie tylko rzuca się w oczy przy drukowaniu, lecz może uszkodzić dysze głowicy drukującej przez zaschnięcie oraz zanieczyszczenie. Żeby zapobiec tego typu zmartwień, proponujemy markową farbę do twojego Epson Photo 810.

Dlaczego właśnie ten typ tuszu?

To kompatybilny tusz w zestawie, zawierającym od 100 ml każdego z kolorów palety. Formula chemiczna została opracowana tak, ze tusz jest odporny na zaschnięcia w systemie, ale łatwo zasycha na papierze, jest jednolity, gęsty, intensywny, odporny na blaknięcia, gwarantuje ostrość konturów oraz wyrazistość kolorów przy drukowaniu.

Materiały eksploatacyjne INKSYSTEM - to przyzwoita jakość za niewygórowane pieniądze.

Dostawa obejmuję całą Polskę - stolicę oraz regiony. Zapraszamy do wypróbowania naszej markowej linijki atramentów.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo 810to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson 810. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj