Tusze do Epson Stylus Photo 700 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten tusze?

Tusze fotograficzne INKSYSTEM do Epson Stylus Photo 700; nie zawiera a sobie duzo wody, i sie ne rozmazuje na papierze (bardzo szybko wysycha); ma wysoki procent odpornosci do czynnikow zewnietrznych!

Dany komplet tusz fotograficznych sie sklada z 6 kolorow: Magenta, Light Magenta, Cyan, Light Cyan, Black, Yellow . odnosi sie do specyficznej grupy Markowych tusz INKSYSTEM. Takie atramenty sie licza do wysokojakoscliowych tusz dla drukare.osagnieciu wysokiego poziomu jakosci druku mozna podziekowac specyficznej formulie atramentow, ktora nadaje wydrukam jasnosci koloram i odwzorowanie identycznie oryginalu .korzystannia z atramentu daje mozliwosc Panstwu zapomnic o zakupach innej drukarki i sie nie martwic o czyszczeniu dycz glowicy drukujancej. Tusze usuwa efekt zaszarpanych liter lub obrazow. Waznym jest to ze jego unikalna formula nadaje wydrukam ubiezpieczenia od odblaknietciabarw, ktore sie pojawjaja z czasem. Waznym jest gwarancjia tego, ze tusze maja ochrony efect przed ultrafioletowym promieniam, jak i przed swiatlem- z zrodowiska zewnietrznego.

Korzystac z bezplatnej dostawy Panstwo zmoza w przypadku, jesli zakupi towar na sume nie mniej za 200 zl!

Zamowic dostawe mozna i w Warszawie, i po calem naszym kraju!

Mozemy nadawac krotkoterminowe porzyczenia!

Dla kontaktow procimy wchodzic na strone naszego sklepu internetowego, a dla wiecej detalnej informacji-sie zwracac do menadgerow, ktore daja odpowiedzi na wszysckie pytania!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo 700to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson 700. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj