Tusze do Epson Stylus Photo 1410 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie zastosowac dane tusze?

Tusze fotograficzne INKSYSTEM do Epson Stylus Photo 1410;na wydrukach sa doskonalnie jaskrawe i dokladnne!

Tusze fotograficzne INKSYSTEM zawiera 6 kolorow: Cyan, Light Cyan, Magenta, Light Magenta, Yellow, Black. Oni sie odnosa do Markowych atramentow INKSYSTEM. Jest jednym z najliepszych atramentow do waszej drukarkii podwierdzic to moze jego unikalna formula, ktora pomaga utwarzac jasne kolory identycznie oryginalu . korzystania z niego jest gwarantcija dlugiej ekspluatacji drukarki Panstwa ,ta czystosc jej dyszczow glowicy drukujancej. Tusz nie dopuska braku zneksztalcenia odceni kolorow, czy efektu poszarpanych i liter lub obrazow. Specyficzna formula nadaje mozliwosc dlugiego zbrzegania wydrukow i nie dopuszcza odblaknietcia kolorow pod wplywem czasu. Tusze INKSYSTEM gwarantuja Panstwu wydrukom dluzcza zywotnosc i ochrone przed ultrafioletem, tak przed slonecznymi promieniamy, jak i przed swiatlem dochodzancym z zrodowiska zewnietsznego.

Mamy gwarancije na bezplatna dostawe przy zakupu towaru na sume ponad 200 zl!

Dostawe mozna zamowic nie tylkotym, kto mieszka w Warszawie, a i po calej Polskie!

Nadajemy towar w kredyt na krotky czas!

juz czekamy na wasz kontakt i nasze eksperci gotowe calodobow pracowac dla Was!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo 1410to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson 1410. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj