Tusze do Canon PIXMA MX885 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten uniwerslany tusz INKSYSTEM?

Dane uniwersalne tusze pojemnosca po 100 ml, do Canon PIXMA MX885; osaga identycznosci z oryginalem na 98% i specialnie produkuwane dla serii drukarek- Canon!

Uniwersalne tusze do Canon PIXMA MX885 zaiwera w sobie sie odnosi do Markowych atramentow INKSYSTEM, a to znaczy:Najliepszy atrament do urzadzen drukujancych, potwierdzenijem tego sluzy formula, jasnosc kolorow i odwzorowanie identycznie oryginalu . Jego uzywania gwarantuje Panstwu dluszca zywotnosc drukarki, oraz czystosc dysz glowicy drukujancej. Brak zneksztalcenia odceni kolorow czy tez efektu poszarpanych krawedzi liter lub obrazow. Markowegy atramentu , na 98% zdaten oddaje kroj druku oraz kolory oryginalu. Jego unikalna formula, wydruki nie poddaje sie do odblaknietcia kolorow. Ponadto atrament INKSYSTEM gwarantuja Panstwu wydrukom dluzcza zywotnosc i ochrone przed siwtlem, tak przed siwtlem slonecznym, jak i przed swiatlem dochodzancym z nazewnosci; a to jest bardzo Waznie.

Proponujemy dostawe-gratis, przy zakupu towarow na sume wieksza za 200 zl!

Nadajemy gwarancije dostawy nie tylko na terenie Warszawy, i po innych regionach ta miastachnaszego kraju!

Nadajemy tymczasowe porzyczenia!

Wiec, czekamy na Wasze kontakty i nasze konsultancie calodobowo gotowe pomagac Wam!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj