Tusze do Canon PIXMA MX882 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z uniwersalnym tuszem 100 ml do Canon PIXMA MX882

Czym uwarunkowana jest jakość wydruków? Jakością sprzętu drukarskiego, papieru i tuszu do drukarki. Idealne połączenie tych trzech elementów gwarantuje poprawne odtwarzanie barw i detali.

Można u nas zamówić tusze 100 ml do Canon PIXMA MX882 (5 kolorów) , zapewniające drukowanie w wysokiej jakości. Ponadto ich cena jest znacznie niższa od ceny oryginałów. Można u nas również kupić Epson WorkForce Pro WP-4025DW.

Główne plusy atramentu fotograficznego:

• oszczędność wydatków związanych z drukowaniem;

• idealna jakość wydruków;

• bezpieczeństwo dla sprzętu drukarskiego.

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Napełniaj RC lub CISS naszym tuszem do drukarek Canon i oszczędzaj! W porównaniu z zastosowaniem oryginałów masz dziesięciokrotnie tańszą możliwość drukowania.

Atramenty fotograficzne idealnie nadają się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są poprawnie, przejście między półtonami jest płynne. Ponadto tuszu tego można używać do drukowania zwykłych dokumentów. Na naszej stronie internetowej można również nabyć Epson WorkForce Pro WP-4515DN.

Artykuł ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny INKSYSTEM poddawany jest wielu etapom kontroli jakości. Firma INKSYSTEM daje roczną gwarancję na ten produkt, jak również na uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA iP4920.

Uniwersalne tusze do Canon PIXMA MX882 (5 kolorów): otrzymuj perfekcyjne wydruki, oszczędzając wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj