Tusze do Canon PIXMA MG8150 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
89.76 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędne wydruki z tuszem do drukarek Canon MG8150

Od czego zależy jakość kopii? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i tuszu. Dopasowanie wszystkich trzech elementów gwarantuje najwyższej klasy odwzorowanie odcieni oraz odtworzenie detali.

W naszej ofercie znajdują się uniwersalne tusze do drukarek Canon, zapewniające doskonałe wydruki. Ponadto są one znacznie tańsze od oryginałów. Na naszej stronie internetowej oferujemy również Epson WorkForce Pro WP-4095DN.

Podstawowe zalety atramentu wodnego:

  • zmniejszenie wydatków powiązanych z drukowaniem;
  • wyśmienita jakość wydruku;
  • bezpieczne stosowanie dla drukarki.

Zamienniki to gwarancja rentownych wydruków! Z kartridżami wielokrotnego napełniania lub systemem stałego zasilania atramentem, napełnionymi naszym tuszem 100 ml do Canon PIXMA MG8150, wydajesz zdecydowanie mniej pieniędzy! W naszym sklepie internetowym istnieje również możliwość zamówienia Epson WorkForce Pro WP-4595DNF.

Tusze ropuszczalne w wodzie idealnie nadają się do drukowania zdjęć. Kolory oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto produktu tego można użyć do codziennych wydruków.

Artykuł ten wyprodukowany został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Tusze INKSYSTEM poddawane są wieloetapowej kontroli jakości. INKSYSTEM daje na nie 12-miesięczną gwarancję. Gwarancja obejmuje również oferowane przez nas uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA MG6250. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA MG8150 (6 kolorów): wydruki wysokiej jakości w niskiej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj