Tusze do Canon PIXMA MG5320 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA MG5320: oszczędne wydruki

Czym uwarunkowana jest wysoka jakość wydruków? Jakością drukarki, papieru i tuszu do drukarki. Idealne połączenie tych trzech elementów gwarantuje perfekcyjne odtwarzanie odcieni i detali.

W naszym sklepie internetowym można zamówić tusze 100 ml do Canon PIXMA MG5320 (5 kolorów) , zapewniające wysoką jakość wydruków. Ponadto ich cena jest ewidentnie niższa od ceny oryginałów. Można u nas również kupić Epson WorkForce WF-3520DWF.

Główne zalety atramentu fotograficznego:

• oszczędność wydatków na drukowanie;

• wysoka jakość wydruków;

• bezpieczeństwo dla sprzętu drukarskiego.

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! Uzupełniaj napełniane kartridże lub CISS naszym tuszem do drukarek Canon i oszczędzaj! W porównaniu z zastosowaniem oryginalnych materiałów eksploatacyjnych cena wydruków znacznie się obniży.

Tusz do drukarki idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są poprawnie, przejście między półtonami jest płynne. Ponadto tuszu tego można używać do drukowania zwykłych dokumentów. Na naszej stronie internetowej można nabyć Epson WorkForce WF-3530DTWF.

Artykuł ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusz do drukarki poddawany jest wielu etapom kontroli jakości. Dajemy roczną gwarancję na ten produkt, jak również na uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA MG5220.

Uniwersalne tusze do Canon PIXMA MG5320: otrzymuj perfekcyjne wydruki, oszczędzając wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj