Tusze do Canon PIXMA MG5250 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten uniwerslany tusz INKSYSTEM?

Uniwersalne tusze INKSYSTEM 100 ml, do Canon PIXMA MQ5250; oni sa specialnie stworzone dla Canona, na wydrukach sa doskonalnie jaskrawe i dokladnne!

Uniwersalne tusze INKSYSTEM do Canon PixMA MQ5250, zawiera 5 kolorow po 100 ml, to jest specialne tusze jake sie odnosi do grupy Markowych atramentow INKSYSTEM, i jest najliepszymi atramentami ktore mozna wykorzystac dla urzadzenia drukujancyego. Dzieki nowej formule tuszu, osagneto identycznosc z orygianlem na 98%. Pozatym, wykozystania tego tuszu dla druku pozwala chronic dyczcz glowicy drukujancej od uszkodzen i trzymac jej w czystosci. Tutaj nie istneje efektu poszarpanych liter lub obrazow. Dzieki zastosowaniu tego atramentu,jaky ma niepowtarzalne formule i , dzieki ktorej wydruki ubiezpieczone sa od blaknietcia kolorow, jake sie moga robic z czasem . Bardzo waznie jest to, ze dany atrament moze zagwarantowac Panstwu, ze wydrukom ochranaja sie przed siwtlaem, tak przed swiatlem dochodzancym zrodle, jak i przed swiatlem slonecznym.

Gwarantujemy bezplatna dostawe, przy zakupach towaru sume pwiecej za 200 zl!

Panstwo zmoze zamawiac sobie dostawe nie tylko w Warszawie, i po innych regionach i miastach Polski!

Biezymy porzyczenia na krotky termin czasu!

Jesli chcecie drukowac z wysokim piozomem jakosci i sie nie martwic o czestej zmianie atramentu, to zapraszamy na strone naszego sklepu: tutaj zawsze gotowe pomoc nasze operatorze!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj