Tusze do Canon PIXMA iX6550 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygodne drukowanie z zastosowaniem uniwersalnego tuszu 100 ml do Canon PIXMA iX6550

Z czym powiązana jest wysoka jakość kopii? Z jakością drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Dobre połączenie tych trzech komponentów gwarantuje perfekcyjne odtwarzanie barw i detali.

W naszym sklepie internetowym oferujemy tusze 100 ml do Canon PIXMA iX6550 (5 kolorów) , zapewniające wysoką jakość drukowania. Ponadto są one znacznie tańsze niż oryginały. Można u nas również kupić Epson WorkForce WF-7515.

Głowne atuty atramentu fotograficznego:

• oszczędność;

• dobra jakość wydruków;

• bezpieczeństwo stosowania dla drukarki.

Użytkownicy mogą drukować oszczędnie! Uzupełniaj napełniane kartridże lub CISS naszym tuszem do drukarek Canon i oszczędzaj! W porównaniu z zastosowaniem oryginalnych materiałów eksploatacyjnych cena wydruków znacznie się obniży.

Tusz dla drukarki atramentowej idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne Ponadto produkt ten może być używany do drukowania zwykłych tekstów. Na naszej stronie internetowej można nabyć Epson WorkForce WF-7525.

Przedstawiony tusz produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Firma daje roczną gwarancję na ten produkt, jak również na uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA MG8220. To potwierdza wysoką jakość.

Uniwersalne tusze do Canon PIXMA iX6550: drukuj perfekcyjnie, oszczędzając wydatki!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj