Tusze do Canon PIXMA iP4920 od INKSYSTEM fotograficzne

Rozpuszczalne tusze fotograficzne Inksystem dla Canon.
Specjalnie stworzony tusz dla Canona, który pozwala uzyskać szeroką palitrę kolorów oraz głębokie kontrasty. Kolory na wydrukach są dokładne i jaskrawe. Także tusz chroni głowicę przyd wyschnięciem.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA iP4920: oszczędne drukowanie

Od czego zależy jakość kopii? Od drukarki, papieru i atramentu do drukarki. Optymalne połączenie tych trzech elementów zapewnia odpowiednie odtwarzanie barw i drobnych detali.

Na naszej stronie internetowej oferujemy tusze 100 ml do Canon PIXMA iP4920 (5 kolorów), zapewniające wydruki wysokiej jakości. Ponadto kosztują one znacznie mniej niż oryginalne materiały eksploatacyjne. Można u nas również kupić Epson Stylus SX445W.

Główne zalety atramentu do drukarki:

• obniżenie wydatków na drukowanie;

• wydruki wysokiej jakości;

• bezpieczeństwo dla sprzętu drukarskiego.

Użytkownik ma możliwość oszczędnego drukowania! ! Napełniaj RC lub CISS naszym tuszen do drukarek Canon i oszczędzaj! W porównaniu z zastosowaniem oryginalnych materiałów eksploatacyjnych można drukować 20-30 razy taniej. Tusz do drukarki idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odzwierciedlane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne. Ponadto tuszu tego można używać do drukowania dokumentów. Na naszej stronie można również kupić Epson WorkForce Pro WP-4015DN.

Produkt ten wytwarzany jest w nowoczesnej fabryce, znajdującej się w Korei Południowej. Atrament fotograficzny INKSYSTEM przechodzi przez wiele etapów kontroli jakości. Firma daje 12-miesięczną gwarancję na ten produkt, jak również na uniwersalne tusze 100 ml do Canon PIXMA iP4820. Świadczy to o ich jakości.

Uniwersalne tusze do Canon PIXMA iP4920 (5 kolorów): otrzymuj piękniejsze wydruki w niższej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj